HITE

Oprawa oświetleniowa HITE jest wyposażona w metalohalogenkową lampę wyładowczą i przeznaczona do stosowania w gorących i wilgotnych strefach technologicznych, na przykład do oświetlania cylindrów suszących maszyn papierniczych lub otoczenia urządzeń cyklonowych w cementowniach. Produkt ten jednak znakomicie nadaje się także do niskich temperatur otoczenia (Ta -40°C).

Dostępne są skrzynki statecznikowe dla grup składających się z 1, 2, 3 lub 4 opraw oświetleniowych. Należy pamiętać, że wszystkie stateczniki w danej skrzynce statecznikowej muszą być używane.

Uwaga: Dostawcy ograniczyli procesy rozwoju i produkcji podzespołów wykorzystujących technologię tradycyjną, ponieważ branża przechodzi obecnie na technologię LED. Dostępność podzespołów do opraw oświetleniowych wykorzystujących technologię tradycyjną będzie z czasem coraz bardziej ograniczona, w związku z czym producentom coraz trudniej będzie zaopatrywać rynek w oprawy oświetleniowe z lampami wyładowczymi. Firma I-Valo dokłada jednak wszelkich starań, aby oferować swoim klientom wszystkie modele opraw, które nie posiadają jeszcze wersji w technologii LED. Pomimo tego stanęliśmy przed koniecznością wprowadzenia zmian strukturalnych w niektórych modelach, na przykład w oprawie HITE z lampą metalohalogenkową o klasie Ta wynoszącej aż 120 stopni. W związku z tym oprawa HITE będzie w przyszłości dostarczana z konwencjonalnym statecznikiem magnetycznym zamiast statecznika elektronicznego. Dane techniczne tradycyjnej oprawy oświetleniowej HITE o nowej konstrukcji są dostępne w kartach produktu poniżej.