YHTEYSTIEDOT

SINCE 1971

I-Valo Oy

Tehtaantie 3b
14500 IITTALA
FINLAND

Y-tunnus

15714188

Paperilaskut:

I-Valo Oy
PL 1000
00781 HELSINKI

Puhelin

+358 (0)10 501 3000
(hinta 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti, sis. alv. 24%)

Sähköposti

info (at) i-valo.com

Laskut sähköpostin liitteinä

invoices@i-valo.com

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003715714188
Välittäjätunnus: 003723327487
OVT-tunnus: 003715714188
Välittäjä: Apix Messaging

Mikäli käyttämänne välittäjä (verkkolaskuoperaattori) on jokin seuraavista pankeista

  • Danske Bank Oyj (ent.Sampo Pankki Oyj)
  • Handelsbanken
  • Paikallisosuuspankit
  • Säästöpankit, Aktia Säästöpankki Oyj
  • Ålandsbanken

tulee verkkolaskut lähettää osoitteella:
Verkkolaskuosoite: 003723327487
Välittäjätunnus: DABAFIHH

Henkilökunta

Asiakaspalvelu

MYYNTIKOORDINAATTORI

Johanna Lindh

johanna.lindh@i-valo.com +358 50 382 2756
TOIMISTOTYÖNTEKIJÄ (ASIAKASPALVELU, OSTO)

Maija Parviainen

maija.parviainen@i-valo.com +358 44 493 8765

Myynti ja markkinointi

HEAD OF SOLUTIONS & CONTROLS, LÄHI-ITÄ JA POHJOIS-AFRIKKA

Mohammad Darwish

Fagerhult Middle East & North Africa
The Onyx Tower 1, Office 914, The Greens, Sheikh Zayed Rd.
126287 Dubai, UAE

mohammad.darwish@fagerhult.ae + 971 4329 71 20 Ext. 206 + 971 503210483
MARKKINOINTIPÄÄLLIKKÖ

Meike Kinnunen

meike.kinnunen@i-valo.com +358 50 328 6882
MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, SAKSA

Igor Antin

München
SAKSA

igor.antin@i-valo.com +49 152 226 59301
MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, ITÄVALTA

Gernot Dürrschmid

I-Valo Ltd.
Rosenstraße 5
4040 Linz
AUSTRIA

gernot.duerrschmid@i-valo.com +43-664-4030 201
ALUEMYYNTIPÄÄLLIKKÖ, RUOTSI

Peter Gidlund

SE- 891 51 ÖRNSKÖLDSVIK
SWEDEN

peter.gidlund@i-valo.com +46 703 086 777
MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, RUOTSI

Andreas Silvereden

I-Valo Oy
c/o FAGERHULT AB
Gamla Almedalsvägen 1
SE-412 63 GÖTEBORG
SWEDEN

andreas.silvereden@i-valo.com +46 762 979 746
MAAJOHTAJA, RUOTSI

Andreas Hybertsen

I-Valo Oy
c/o FAGERHULT AB
Tegelviksgatan 32
SE-116 41 STOCKHOLM
SWEDEN

andreas.hybertsen@i-valo.com +46 763 141 952
MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, SUOMI

Mika Ojaniemi

mika.ojaniemi@i-valo.com +358 40 556 9528
MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, SUOMI JA BALTIAN MAAT

Kimmo Luokomaa

kimmo.luokomaa@i-valo.com +358 40 765 8009
MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, SUOMI

Juha Kiviniemi

juha.kiviniemi@i-valo.com +358 50 559 4624
MYYNTIJOHTAJA

Jussi Veijola

jussi.veijola@i-valo.com +358 40 5490 155

Johto ja hallinto

HR & FINANCIAL SPECIALIST

Cristina Guillermo

cristina.guillermo@i-valo.com +358 50 366 2035
CONTROLLER

Kari Mäkinen

kari.makinen@i-valo.com +358 40 543 9247

Tuotanto ja tuotannon kehitys

TUOTANTOINSINÖÖRI

Marko Heinonen

Tuotannon kehitys

marko.heinonen@i-valo.com +358 45 122 3698
PRODUCTION SUPERVISOR

Lauri Jokinen

lauri.jokinen@i-valo.com +358 50 345 1099
OSTOKOORDINAATTORI

Kati Räisänen

kati.raisanen@i-valo.com +358 50 464 5437
PRODUCTION MANAGER

Tomi Ahlfors

tomi.ahlfors@i-valo.com +358 50 526 6599

Tuotekehitys

PRODUCT SPECIALIST

Martti Hell

martti.hell@i-valo.com +358 40 737 3161
PRODUCT DEVELOPMENT TECHNICIAN

Teuvo Mattila

teuvo.mattila@i-valo.com +358 40 089 5757
PRODUCT DEVELOPMENT ENGINEER

Kari Syrjä

kari.syrja@i-valo.com +358 40 555 5587
PRODUCT DEVELOPMENT ENGINEER

Saara Hännikäinen

saara.hannikainen@i-valo.com +358 50 560 7742
R&D MANAGER

Mikko Uotila

mikko.uotila@i-valo.com +358 40 554 9989

Valaistussuunnittelu

VALAISTUSSUUNNITTELIJA

Teemu Nuutinen

teemu.nuutinen@i-valo.com +358 50 408 8431

Laatu ja ympäristö

QEHS-PÄÄLLIKKÖ

Milla Hietaharju

milla.hietaharju@i-valo.com +358 40 185 8815